Párbeszédet kezdeményez az Opel új tulajdonosával a kormány
2017-03-16 10:00:47
A magyar kormány párbeszédet kezdeményez az Opel német autógyártó társasággal és új tulajdonosával, a francia PSA csoporttal, hogy fenntartsák és tovább bővítsék magyarországi kapacitásukat, a szentgotthárdi gyárat.