További 3 milliárd forint jut a hazai internethálózat fejlesztésére
2016-12-01 11:00:21
A több milliárd forintos uniós támogatásból szupergyors internethálózatot fejleszt több magyarországi járásban az Opticon Kft. és a Vidékháló Kft.
A több milliárd forintos uniós támogatásból szupergyors internethálózatot fejleszt több magyarországi járásban az Opticon Kft. és a Vidékháló Kft.
A budapesti EPS Global Zrt. a kínai ZTE nemzetközi távközlési óriásvállalattal együtt fog dolgozni a jövő intelligens parkolási megoldásain.
A gép elméletileg 2017 végére már elkészül, és valószínűleg gyorsabb lesz bárminél, ami eddig létezett.
A fővárosban bővíti mesterséges intelligencia szoftverfejlesztő központját az Emarsys Technologies.
Az elbírálás során a műszaki, gazdasági előnyök mellett, az innováció eredetiségét, újszerűségét, illetve társadalmi hasznosságát, valamint a pályázat kidolgozottságát is értékelik. Idén először startup cégek is pályázhatnak.
A program megvalósításához 10 ezer kilométernyi légkábelt és 3 ezer kilométernyi alépítményben vezetett kábelt fektetnek le, ezek 86 százaléka üvegszállás technológiájú lesz.
Lerakták a Kühne + Nagel Kft. regionális autóalkatrész-elosztó központjának alapkövét hétfőn a pátyi ipari parkban, a mintegy ötmilliárd forintos beruházással elindult a nemzeti ipari parki program
A fennakadás a szolgáltató nagyjából 900 ezer ügyfelénél jelentkezett, többnyire még vasárnap délután, a vezetékes telefon- és a vezetékes internetszolgáltatást, valamint a vezetékes internet csatlakozással elérhető televíziós műsorszolgáltatást érintette.
Gépgyártás-technológiai technikus, CNC gépkezelő, ipari gépész, villanyszerelő, hegesztő és mechatronikai technikus: többek között ezen szakmák gyakorlati oktatásához összesen több mint fél milliárd forint értékű támogatást nyert el újabb három vállalat.
Az ExxonMobil egykori dolgozója pontokba szedte, hogy miként kellene az ipari létesítmények kiberbiztonságához hozzáállni.
A 19 tagú zsűri a legjobb tíz pályaműről titkosan szavaz, a díjátadó március végén lesz.
A 72. stratégiai partnerségi megállapodás aláírásával a világ legnagyobb acélgyártással, autó-, gép- és építőipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalata vált Magyarország stratégiai partnerévé.
A vállalat a világon elsőként vezette be a működést teljes egészében felölelő kiberbiztonsági átvilágítást a kutatás-fejlesztéstől a beszállítói láncon, a gyártáson és a logisztikán keresztül egészen a késztermékig.
A gyógyszeripari társaság egy nagysebességű fecskendőtöltő és átnéző gépsort telepít üzemébe.