Hulladéküvegből szigetelőanyagot gyártó üzemmel lett gazdagabb Debrecenben
2017-02-15 13:30:47
A terveik szerint 3-4 éven belül már hatvan embernek adhat majd munkát a Közép-Kelet-Európában egyedüli üzem, és évi 40-50 ezer tonna üveget is fel tudnak majd dolgozni a kizárólag magyar technológiával felszerelt gyárban.